Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Mezoterapia igłowa – hit wśród klientek Esteti-MedEsteti-Med to profesjonalny gabinet medycyny estetycznej, w którym wykonasz najpopularniejsze zabiegi odmładzające i upiększające na twarz, a także wiele innych, które skutecznie pozbawią Cię wszelkich kompleksów. Mezoterapia igłowa jest jednym z nich – sprawdź, dlaczego warto z niej skorzystać!

Na czym polega mezoterapia igłowa

Jest to stosunkowo młody, innowacyjny zabieg, który klientki wręcz pokochały. Polega on na ostrzykiwaniu twarzy poprzez wykonywanie drobnych, prawie bezbolesnych nakłuć, specjalnymi koktajlami odżywczymi. Zawierają one składniki, które mają na celu przyspieszenie procesów regeneracyjnych skóry.

Taki zabieg stymuluje nasze tkanki do tego, by tworzyły substancje zagęszczające i odtwarzające skórę. Dodatkowo wstrzykiwane substancje odżywiające poprawiają gęstość skóry i wspomagają procesy naprawcze. Zajrzyj na www.esteti-med.pl, aby dowiedzieć się więcej na temat tego fantastycznego zabiegu odmładzająco-upiększającego skórę.

Zalety mezoterapii

Kobiety na całym świecie pokochały mezoterapię, ponieważ już po pierwszym zabiegu widać wspaniałe rezultaty. Skóra staje się widocznie bardziej napięta, elastyczna i jędrna. Wpływa na to fakt, że po zabiegu skóra jest bardziej nawilżona i gęstsza. Skóra zostaje maksymalnie odżywiona, przez co wygląda lepiej i ma poprawiony koloryt. Zmarszczki zostają znacznie spłycone, co poprawia ogólną kondycję i wygląd cery.

Dodatkowo, mezoterapia igłowa ma znaczenie profilaktyczne. Zapobiega wypadaniu włosów, przez co stają się one gęstsze i lepiej wyglądają. Mezoterapia hamuje także procesy starzenia się skóry, ponieważ jest ona gęstsza i dużo lepiej odżywiona, przez co wolniej podlega procesom starzenia.

Dlaczego akurat mezoterapia?

Jest to lekko bolesna, inwazyjna metoda, która pozwala zapobiec metodom dużo bardziej inwazyjnym, takim jak chirurgia plastyczna. Na stronie www.esteti-med.pl dowiesz się ile kosztuje taki zabieg i co jeszcze możemy dzięki niemu osiągnąć. Te informacje pozwolą Ci przekonać się do skorzystania z oferty Esteti-Med i poczuć się piękniejszą już po kilkunastu minutach wizyty w tym gabinecie!

Mezoterapia pod oczy pozwala ożywić wygląd oczu, zlikwidować cienie i worki pod oczami, a przez to twarz wydaje się być bardziej wypoczęta i widocznie młodsza. Zastosowanie zabiegu na skórę głowy ujędrnia ją i sprawia, że włosy przestają wypadać, są widocznie gęstsze i łatwiej się regenerują. Te drobne niedogodności w postaci delikatnego bólu zostają szybko zapomniane, gdy widzisz olśniewający efekt mezoterapii w swoim lustrze!