Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Jak tanio odświeżyć swoją szafę?Choć ubrania służą przede wszystkim osłonie przed zimnem i zapewniają intymność, są także sposobem na pokazanie swojej indywidualności. Ich styl, kolor czy wzór jest rodzajem wizytówki – informuje otoczenie, kim jest osoba, która je nosi. Jak ubrać się modnie, oryginalnie i niedrogo? Na odświeżenie szafy za grosze pozwolą dobrze wyposażone second handy.

Modnie nie musi oznaczać drogo

Żeby wyglądać stylowo, nie trzeba wcale wydawać w sklepach z ubraniami fortuny. Wystarczy kilka modnych ubrań czy akcesoriów, często kupionych za grosze, by dodać charakteru dowolnej stylizacji. Chcąc dobrze się prezentować, warto poznać swój styl, bawiąc się modą i testując różne trendy. Na tanie odświeżenie garderoby pozwolą przede wszystkim sklepy z odzieżą z drugiej ręki.Second handy to ogromny wybór ubrań w różnych stylach, często w bardzo dobrym stanie. Można tam kupić zarówno ubrania w ponadczasowym stylu, jak i bardzo oryginalne, przykuwające wzrok elementy ubioru np. z lat 70. Buszowanie po second handach to prawdziwa gratka dla tych, którzy lubią ubrania, ale nie chcą rujnować z ich powodu swojego domowego budżetu.

Dlaczego warto kupować ubrania z drugiej ręki?

Kupowanie ubrań z drugiej ręki to doskonały pomysł na oszczędności, ale i ekologiczne rozwiązanie. Kupując odzież używaną, daje się jej drugie życie, zapobiegając wyrzuceniu ubrań, które wciąż nadają się do noszenia. Wiele dostępnych w second handach ubrań, zwłaszcza odzież używana z Anglii, niemal nie nosi śladów użytkowania.Inna sprawa to oryginalność. Bazując na ciuchach z drugiej ręki, łatwiej o wyjątkowy, nietuzinkowy styl. Dostępne w second handach ubrania to często prawdziwe perełki – unikatowe egzemplarze, które pozwolą wyróżnić się z tłumu.

Odzież używana z Anglii – ogromny wybór stylowych ubrań i dodatków

Jakie ubrania z drugiej ręki wybierać? Miłośniczki second handów szczególnie chwalą sobie odzież używaną z Anglii. Ta ma zwykle bardzo dobrą jakość, nie nosi śladów użytkowania, często pochodzi z renomowanych marek. Gdzie w Polsce sprzedawana jest odzież używana z Anglii? Dobrym źródłem są przede wszystkim specjalizujące się w jej dostawie second handy. Te działają i w większych, i mniejszych sklepach, a coraz częściej także online.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy Angora