Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Licówki broniące nieestetyczny wygląd zębaLicówkiWiele ludzi ma wyrzuty sumienia do siebie, o swój wygląd, czy nawet o swoje zęby. Wyrzuty te, naprawdę nie są nikomu potrzebne. Jednak jeżeli osoba wręcz nienawidzi swoich zębów, jest na to porada – licówki. Zacznijmy od wytłumaczenia tego pojęcia. Otóż są to cienkie płytki porcelanowe lub ceramiczne, które stomatolog nakłada na przednią powierzchnię zęba tym samym chowając np. ubytki, nieodpowiedni kształt czy zabarwienie. Takie właśnie licówki można znaleźć w Poznaniu.

Ale czy naprawdę licówki są tak naprawdę opłacalne? Czy nie lepiej jest nosić aparat nazębny i poszczególne zęby wyleczyć? Niestety ale na to pytanie nie da się udzielić jednoznacznej odpowiedzi. Jedynie co można zrobić przy wyborze to rozważyć wszystkie możliwości. Zacznijmy od tego, że licówki wprawdzie dają nam ten nasz upragniony ,,ładny uśmiech”, ale za to aparat ortodontyczny daje nam dużą łatwość w myciu jamy ustnej czego licówkom zapisać jako pozytyw niestety po prostu się nie da. Przy leczeniu zębów tak kolorowo z estetyką nie jest. Wprawdzie są specjalne białe, estetyczne plomby ale większość osób korzysta jedynie z tych refundowanych przez Narodowy Fundusz Zdrowia, czyli szarych plomb. Jednakże nie widzę żadnych przeszkód aby na ząb pokryty szarą plombą nanieść dodatkowo licówkę.

Korzyści z korzystania z poznańskich licówek


Co jest takiego wyróżniającego licówki z Poznania? Otóż większość z nich są wykonane z najwyższej jakości porcelany. Dodatkowo w wielu instytucjach stomatologicznych są one wykonane indywidualnie na potrzeby klienta. Są także odporne na ścieranie, a wiele przychodni stomatologicznych ofiaruje gwarancje trwałości produktu klientowi.

Licówki cena Poznań


Tylko jakie są koszty takiej właśnie licówki? Cena licówki poznańskiej wynosi około 650 złotych, ale wielu sklepach w przypadku kupowania większej ilości licówek, cena za jedną jest znacznie mniejsza. Teraz pytanie: czy ta kwota jest duża czy mała? Porównując ją z ceną aparatu: około 2000 złotych do czego trzeba dodać ceny różnych kontroli czyli około 700 złotych nie jest to cena duża. Licówki są trwałe wprawdzie tylko na kilkanaście lat, ale przy korzystaniu z nich jest pomijany wszelki ból występujący często przy aparatach ortodontycznych. W takim razie licówki cena poznańska jest bardzo przystępna.

Licówki Poznań opinie


Czy opinie klientów na temat poznańskich licówek są aprobatywne? Otóż tak! Ich opinie na ich temat są bardzo pozytywne. Nie kryją zadowolenia z trwałości, walorów estetycznych, a także nieścieralności. Wreszcie dowiadują się o niezwykłej trwałości produktu. Każdy mający wyrzuty nad wyglądem swoich zębów, po zastosowaniu licówek jest zadowolony – traci wyrzuty. Tym samym udowodniłem, że licówki Poznań opinie są bardzo optymistyczne i pozytywne.