Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Najskuteczniejszy i najmniej bolesny sposób na strefę bikini? Laser!Zabiegi laserem są obecnie jednymi z najbardziej polecanych przy najróżniejszych dolegliwościach skórnych przez dermatologów oraz kosmetologów. Jest to innowacyjna technologia, która pozwala nie tylko usuwać owłosienie bez bólu, ale także leczyć drobne dolegliwości skórne.

Co daje depilacja laserem?

Depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie daje przede wszystkim usunięcie owłosienia z tej strefy zupełnie bez bólu, w ciągu kilkunastominutowego zabiegu. Daje również trwałe rezultaty – po kilku zabiegach przeprowadzonych w odstępach kilkutygodniowych można cieszyć się idealnie gładką skórą przez długie miesiące, a nawet lata.

Osoby decydujące się na depilację laserową okolic bikini w Warszawie przeważnie wybierają ten sposób, ponieważ mają dość golenia stref intymnych maszynką, co jest uciążliwe i może pozostawiać podrażnienia. Dodatkowo ich ciemne włoski szybko odrastają, są kłujące i nieestetycznie wyglądają przy skąpym bikini, przez co trzeba je regularnie golić, nawet codziennie.

Depilacja laserem tylko w dobrych gabinetach

Depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie jest oferowana przez wyspecjalizowane gabinety medycyny estetycznej. Mają one najlepszy personel po odpowiednich szkoleniach, z odpowiednim wykształceniem. Personel ten ma przeszkolenie w obsłudze sprzętu posiadającego odpowiednie certyfikaty bezpieczeństwa.

Decydując się na zabieg depilacji laserowej należy wybierać wyłącznie renomowane gabinety, które mogą pochwalić się wieloma zadowolonymi klientkami, a przede wszystkim – dokumentami poświadczającymi kwalifikacje do wykonywania tych zabiegów.

Rezultaty i przebieg zabiegu

Zabieg jest całkowicie bezbolesny. Polega na przyłożeniu okienka świetlnego urządzenia laserowego, emitującego odpowiednią długość fali świetlnej, bezpośrednio do owłosionej skóry. Światło jest absorbowane przez melaninę zawartą we włosie, co wywołuje reakcję termiczną. Temperatura we wnętrzu mieszka włosowego gwałtownie wzrasta, co powoduje jego uszkodzenie i zahamowanie cyklu wzrostu włosa. Włos samoistnie wypada i nie odradza się, a przynajmniej nie w ciągu najbliższych tygodni

Po kilku zabiegach otrzymuje się zniewalający efekt. Ciało jest pozbawione nawet najmniejszego owłosienia, a więc idealnie gładkie. Co więcej, efekt ten utrzymuje się przez co najmniej kilka tygodni. Po tym czasie warto powtórzyć zabieg, by uzyskać trwałość efektu, czyli aby gładka skóra utrzymywała się nie przez kolejne tygodnie, lecz przynajmniej przez kilka miesięcy – nawet do kilku lat. Zapewnia to spokój od golenia na długi czas!