Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Dla idealnie gładkiej skóry przez długi czas
Zabiegi pielęgnacyjne to dla kobiet świętość, która podtrzymuje ich przekonanie o własnej atrakcyjności. Jednym z obowiązków atrakcyjnej kobiety jest usuwanie zbędnego owłosienia z niemal wszystkich partii ciała oprócz głowy – czy jednak trzeba to robić codziennie maszynką?

Depilacja laserowa w Warszawie

Dzięki nowoczesnej technologii możliwe jest usuwanie włosków do zera za pomocą… fali świetlnych. Okazuje się, że odpowiednio dobrana długość fali jest w stanie rozgrzać mieszek włosowy do tego stopnia, aby zahamować jego cykl wzrostu i zmusić do zaprzestania rośnięcia.

Aby jednak procesy odrostu w cebulce włosa zostały zahamowane na długi okres, nawet kilku lat, potrzeba nawet do 10 zabiegów depilacji laserowej w Warszawie. Na szczęście w renomowanych stołecznych salonach piękności każda klientka może skorzystać z ciekawych promocji na zabiegi oraz rabatów, dzięki którym łączny koszt takich zabiegów nie będzie zatrważający.

Czy warto wykonać ten zabieg?

Jednym z atutów kobiety zadbanej i nowoczesnej, jest idealnie gładkie ciało. Aby osiągnąć ten efekt, panie regularnie usuwają zbędne owłosienie z tych partii ciała, które powinny pozostawać gładkie, zaś zapuszczają długie, gęste włosy tylko na głowie. Jednym z podstawowych zabiegów pielęgnacyjnych podczas codziennego porannego prysznica, jest więc golenie nóg maszynką, by zawsze wyglądały zniewalająco w spódnicy, golenie strefy bikini, by była przygotowana na różne okazje, oraz pach, aby utrzymać maksimum higieny na co dzień.

Te zabiegi dają szybki i bezbolesny efekt, ale niestety – nie jest on zbyt trwały. Warto więc postawić na coś bardziej nowoczesnego. Depilacja laserowa w Warszawie jest coraz bardziej popularna wśród młodych, nowoczesnych kobiet, ponieważ pozwala zaoszczędzić w przyszłości czas na codzienne golenie.

Co daje depilacja laserowa

Dzięki kilku seriom zabiegów depilacji laserowej, w krótkim czasie zupełnie bez bólu możemy pozbyć się zbędnego owłosienia. Pierwsze rezultaty, czyli pierwsze wypadające samoistnie włoski, widać już po jednym zabiegu. Kolejne zabiegi mają na celu wyeliminowanie całego zbędnego owłosienia oraz wzmocnienie rezultatów zabiegu, aby nie było potrzeby powtarzać depilacji przez kolejne miesiące, a nawet lata.

Kobiety, które do tej pory wybierały uciążliwą maszynkę do golenia, ponieważ panicznie bały się bólu wyrywania włosków, dziś mogą odetchnąć z ulgą. Depilacja laserowa w Warszawie jest bezbolesnym zabiegiem. Jednak skorzystać z niego będą mogły tylko panie o ciemnych włosach.