Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Dermapen – na czym dokładnie będzie polegał zabieg?Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że wraz z rozwojem technologii na rynku będą pojawiały się coraz to nowsze rozwiązania przeznaczone dla medycyny estetycznej. Doskonałym przykładem może być zabieg Dermapen. Należy mieć świadomość, że współczesne zabiegi wyróżnia nie tylko i wyłącznie bardzo mała inwazyjność, ale również niesamowite rezultaty. Dlaczego warto zdecydować się na dermapen efekty?

Dermapen zabieg – co warto wiedzieć?

Rekomendowane jest przed zabiegiem oczyszczenie skóry z wszelkich preparatów czy zanieczyszczeń. W kolejnym etapie lekarz nałoży pacjentce maść znieczulającą. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że nakłucia będą powodowały mikrourazy, które pobudzą skórę do naturalnych procesów regeneracji.

Dermapen zabieg – zalety

Należy mieć świadomość, że iniekcje są stosunkowo małe. Nie będą zatem powodowały powstawania blizn. Koniecznie trzeba zdawać sobie sprawę, że pobudzone zostaną naturalne czynniki wzrostu w skórze. Godny uwagi jest również fakt, że dzięki zabiegowi nastąpi znaczny wzrost produkcji czy kolagenu. Służą one regeneracji skóry. Pacjentka może również liczyć na zdecydowanie mniej zmarszczek czy zwężenie porów. Skóra będzie odmłodzona i odżywiona. Nie jest zalecane wykonywanie zabiegów u pacjentek z chorobami nowotworowymi.

Dermapen efekty

Warto wiedzieć, że blizny po trądziku mogą przyjąć różne kształty czy rozmiary. Może to oczywiście doprowadzić przedstawicielkę płci pięknej do kompleksów. Doskonałym sposobem na usunięcie lub zmniejszenie blizn będzie zabieg z użyciem urządzenia Dermapen Katowice.

Oczywiście w zależności od nasilenia blizn, a także ich rodzaju, lekarz wybierze właściwe parametry omawianego produktu. Należy mieć świadomość, że rezultatem będzie przebudowa skóry, a także tworzenie zupełnie nowych włókien kolagenowych. Jakie zalety ma jeszcze dermapen Katowice?

Nowy naskórek będzie zastępował blizny. Poprawie ulegnie także elastyczność skóry. Koniecznie trzeba zaznaczyć, że skóra przed zabiegiem zostanie odpowiednio znieczulona. Ponadto nakładane będą aktywne substancje. Należy do nich zaliczyć krzemionkę czy osocze bogatopłytkowe. Nie można zapomnieć, że w trakcie nakłuwania wspomniane substancje zostaną transportowane do głębszych warstw skóry.