Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Firma VitapolOwoce i warzywa to zdrowe i pyszne składniki diety. Można je dodać do wielu dań lub jeść na surowo. Co zrobić, gdy sezon na ulubione owoce i warzywa się skończył? Należy sięgnąć po przetwory, a najlepsze produkowane są przez firmę Vitapol.

Czym zajmuje się firma Vitapol?

Jest to producent zdrowych przetworów owocowo-warzywnych. Aktualnie wszystkie produkty są przetwarzane według własnej receptury. Do każdego przetworu wybierane są najlepsze ekologiczne składniki, dzięki temu produkty cieszą się dużą popularnością.
Firma powstała ponad 30 lat temu, w tym czasie produkty przygotowywane były według tradycyjnych, polskich przepisów. Z biegiem czasu marka postawiła na własne przepisy i smaki, dzięki czemu zdobyła zaufanie polskich i zagranicznych konsumentów.

Czym wyróżnia się firma Vitapol?

Wszystkie składniki przetworów są starannie wybierane. Warzywa oraz owoce pochodzą z ekologicznych upraw, dzięki temu mamy 100% pewności, że są zdrowe i wolne od szkodliwych składników.
Jako że firma wypracowała własne przepisy, wśród ich wyrobów możemy znaleźć przetwory o wyjątkowych, niecodziennych smakach. Przetwory wychodzące z zakładu przetwórstwa nie zawierają w składzie cukru, dlatego mogą być podawane dzieciom i mogą być spożywane przez osoby dbające o linię.
Należy także zaznaczyć, że dla właścicieli ważna jest ochrona środowiska, dlatego wszystkie produkty pakowane są w ekologiczne opakowania.

Wyróżnienia

Dzięki ciąglej pracy i wielkiej pasji produkty zyskały uznanie w Polsce i za granicą. Konsumenci cenią sobie smak i jakość produktów.
Firma Vitapol może pochwalić się wieloma odznaczeniami. Na szczególną uwagę zasługuje żur staropolski, który zyskał uznanie wielu organizacji, takich jak Slow Food. Ta sama organizacja wyróżniła także konfiturę z borówek z gruszą, ćwikłę i tarty chrzan.
Program „Doceń Polskie” wysoko ocenił gruszki i ogórki konserwowe w occie winnym, koncentrat barszczu czerwonego czy sok z kiszonego buraka.
Najmłodsi najbardziej doceniają smak ketchupu natomiast sportowcy i osoby liczące kalorie chętnie sięgają po sok z żurawiny.

Artykuł powstał we współpracy ze specjalistami z firmy <a href=”https://vitapol.net/pl/”>Vitapol</a>