Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Depilacja okolic bikini – najważniejsze informacjeDepilacja okolic bikini przysparza kobietom mnóstwo problemów. Nieumiejętnie przeprowadzona kończy się zwykle zaczerwienieniami, krostkami podrażnieniami, a gdyby tego było jeszcze mało, to na dodatek trzeba ją przeprowadzać systematycznie. Depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie wydaje się zatem istnym zbawieniem. A na czym ona dokładnie polega?

Zalety usuwania włosków z okolic bikini

Dla wielu kobiet usuwanie włosków z okolic miejsc intymnych jest kwestią czysto estetyczną. Bujny zarost w tych sferach zdecydowanie nie prezentuje się dobrze. Może być dostrzegalny zarówno w obcisłym i mocno odkrytym bikini, jak i w zwykłej bieliźnie. Przede wszystkim z tego powodu kobiety decydują się go regularnie usuwać.

Aspekt estetyczny jest oczywiście bardzo ważny, ale należy też pamiętać o tym, że bujne owłosienie może obniżać higieniczność sfer intymnych. Gdy włoski są naprawdę grube, gęste i długie, uniemożliwiają dokładne zbadanie okolic bikini. Przez to trudno jest dostrzec, czy nie doszło w nich do pewnych niepokojących zmian.

Dwie techniki depilacji okolic bikini

Włoski z okolic bikini usuwa się najczęściej z pomocą jednej z dwóch podstawowych technik. Pierwszą z nich jest depilacja brazylijska – uznawana za najbezpieczniejszą i z tego względu najczęściej polecana przez lekarzy. Przy tej technice pozostawia się cienki i wąski pasek włosków przylegający do samego wzgórka łonowego.

Drugą, zdecydowanie częściej wybieraną przez kobiety techniką jest depilacja laserowa okolic intymnych w stylu hollywoodzkim. Umożliwia ona usunięcie wszystkich włosków ze sfer intymnych. Efekt to idealnie gładka, piękna i estetyczna skóra.

Jak działa depilacja laserowa miejsc intymnych?

Depilacja laserowa okolic bikini w Warszawie to najlepsze rozwiązanie dla kobiet, które mają problem z nadmiernym i szybko odrastającym owłosieniem. Z pomocą specjalistycznej techniki laserowej może ono zostać całkowicie usunięte. Efekty utrzymują się bardzo długo.

Zadowalające i długotrwałe rezultaty depilacji można uzyskać zazwyczaj już po kilku dobrze przeprowadzonych zabiegach. Najczęściej wykonuje się je w odstępstwie kilku, maksymalnie kilkunastu tygodni. To droga, ale niezwykle skuteczna metoda depilacji.

Dlaczego warto?

Poprzez depilację laserową okolic bikini w Warszawie niechciane owłosienie zostaje trwale usunięte. Dzięki temu kobieta już zawsze może cieszyć się piękną i gładką skórą w okolicach intymnych.

Depilacja laserowa uznawane jest również za najbezpieczniejszą metodę pozbywania się owłosienia. Nie powoduje niemalże żadnych skutków ubocznych.