Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Kriolipoliza – główne zalety zabieguTeraz prawie wszyscy szukają różnych nowoczesnych metod na szybkie wyszczuplenie i wymodelowanie ciała. A te metody oczywiście istnieją, bo w każdym gabinecie medycyny estetycznej przeprowadza się już rozmaite zabiegi odchudzające Katowice. Na szczęście nie chodzi tu wyłącznie o tradycyjną liposukcję. Ostatnio zastąpiła ją znacznie nowocześniejsza kriolipoliza.

Kriolipoliza to nowoczesny zabieg, w którym przeprowadza się wymrażanie tkanki tłuszczowej, usuwając ją miejscowo z wybranych partii ciała (przeważnie ud, brzucha, boczków bądź pośladków). Komórki tłuszczowe są trwale niszczone, by później organizm mógł sam się ich pozbyć. Zabieg ten ma wiele zalet, które wyraźnie pokazują jego sporą przewagę nad starodawną już liposukcją, polegającą na odsysaniu tłuszczu.

Możliwość efektywnego usunięcia tkanki tłuszczowej

Podstawową cechą każdego dobrego zabiegu powinno być jego dobre działanie, a tego na pewno nie można odmówić kriolipolizie. Pozwala ona na wyraźną redukcję tkanki tłuszczowej – nawet do czterdziestu procent! Kriolipoliza Katowice działa miejscowo i w wielu przypadkach będzie to jej zaleta. Czasami bowiem bywa tak, że człowiek ma prawidłową masę ciała, ale jednak tkanka tłuszczowa odkłada się w jego ciele wyłącznie na brzuchu, przez co sylwetka wygląda nieproporcjonalnie, a nie da się jej wymodelować za sprawą diety czy ćwiczeń.

Bezpieczeństwo zabiegu

Wymrażanie tkanki tłuszczowej to bezpieczny i nieinwazyjny sposób na wyszczuplenie ciała. Zabieg jest bezbolesny. Zazwyczaj trwa krócej niż godzinę, tak więc łatwo się przez nie go przechodzi. Podczas zabiegu nie używa się żadnych igieł, skalpeli czy innych ostrych narzędzi. Kriolipoliza Katowice to naprawdę jeden z bardziej komfortowych zabiegów wśród tych doprowadzających do redukcji tkanki tłuszczowej.

Błyskawiczne efekty

Dla wielu pacjentów kluczowa okaże się również możliwość osiągnięcia niemalże natychmiastowych efektów. Już po pierwszym zabiegu ciało zaczyna fantastycznie się zmieniać, a z dnia na dzień jest z nim tylko lepiej. Efekty można jednak zmaksymalizować i utrwalić poprzez wydłużenie kuracji. Zabiegi odchudzające Katowice na ogół powinny być zresztą powtarzane. W przypadku kriolipolizy zaleca się wykonać ją przynamniej dwukrotnie.