Dobre Zdrowie

Zdrowy styl zycia, medycyna

Jak zadbać o smukłe i jędrne uda oraz pośladki?Jędrne uda i pośladki to marzenie wielu kobiet, jednak realizacja tego celu wymaga często wielu poświęceń i masy pracy nad swoją sylwetką. Czasami zdarza się, że pomimo licznych wysiłków te partie ciała dalej nie wyglądają najlepiej i tu z pomocą może przyjść nam nowoczesna kosmetyka, na przykład w postaci zabiegów endermologii.

Zdrowa dieta i regularna aktywność fizyczna to postawa!

Współczesne tempo życia, siedząca lub stojąca praca i nieodpowiednia dieta, to tylko niektóre z przyczyn, przez które nasze dolne partie ciała nie wyglądają tak, jak sobie tego życzymy. Aby na plaży czy podczas letnich dni bez skrępowania pokazywać jędrne ciało, powinniśmy zadbać przede wszystkim o odpowiednią dietę i zdrową dawkę ruchu. Nasze posiłki powinny być zbilansowane, bogate w wartościowe, nisko przetworzone składniki, warto maksymalnie ograniczyć także fast foody, niezdrowe słone przekąski i słodzone napoje. Również rower, siłownia, aerobik czy nawet długie spacery są tym, co przyczyni się do osiągnięcia wymarzonej sylwetki.

Co jednak zrobić, jeśli nasze starania nie przynoszą oczekiwanych rezultatów?

Zdarza się jednak, że pomimo długotrwałych starań oraz utraty kilogramów i centymetrów w obwodach, nasze uda i pośladki, w dalszym ciągu są wiotkie i naznaczone szpecącym cellulitem. Wtedy warto rozważyć zabieg jakim jest LPG Endermologia. Jest to rodzaj masażu, który wykonywany jest nie rękami, ale specjalną głowicą, która wytwarza podciśnienie, pobudzając tym samym komórki do zwiększonego metabolizmu i poprawiając krążenie. Endermologia jest bezpiecznym i bezbolesnym zabiegiem, który jest szczególnie skuteczny w walce z uporczywym, niedającym pokonać się ćwiczeniami, tłuszczem nagromadzonym nie tylko na pośladkach i udach, ale również na brzuchu, talii czy twarzy.

LPG endermologia – kto może zdecydować się na ten zabieg?

Masaże te wykonuje się seriami, po kilka/ kilkadziesiąt spotkań, zależnie od potrzeb wynikających z stanu skóry. Są one przeznaczone dla osób, chcących w szybki sposób poprawić wygląd swojego ciała, polepszyć krążenie i pozbyć się obrzęków oraz zbędnych centymetrów w obwodach ciała. W wielu przypadkach endermologia może być alternatywą dla liposukcji. Zabiegu tego nie poleca się jednak osobom z problemami żylnymi, takimi jak żylaki, osobom chorującym na nowotwory, choroby skóry i posiadającym implanty.